Rekreacja

REKREACJE

Na Gości hotelowych czekają
liczne atrakcje sport & leisure,

a wszystko po to, byście mogli doświadczyć unikalnych, skrojonych na miarę przeżyć. Spełniamy marzenia - sprawimy, że pobyt w Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness zapamiętany zostanie jako najlepsza chwila w roku, do której będzie się wracać częściej niż gdy tylko będzie to możliwe.

Na terenie obiektu

Jazda konna

DLA ZAAWANSOWANYCH

sanie.png

Dziewiczy teren z przewodnikiem lub profesjonalny trening jeździecki na przygotowanym do rozgrywania Międzynarodowych Zawodów w Skokach przez Przeszkody parkurze, pokrytym piaskiem kwarcowym z kopalni Górnego Śląska. W razie niepogody - pod dachem krytej ujeżdżalni w pełni ogrzewanej zimą, o wymiarach parkuru 30 m x 70 m. Trening poprowadzi czynna, czołowa polska zawodniczka w dyscyplinie Skoków przez Przeszkody. Wykorzystaj potencjał najpiękniejszej, prywatnej zabytkowej Stadniny w Polsce, realizującej ambitny program sportowy. Zobacz i spróbuj sam, jak trenują zawodowcy, a dzień zakończ wśród stada młodych źrebaków, których widok na górzystych padokach nie ma sobie równych. Zatrzymaj się przez chwilę pośród archiwalnych zdjęć dokumentujących sukcesy i historię polskiego jeździectwa przed II Wojną Światową.

Jazda górska
przełajowa

jacht4.jpg

Jazda górska przełajowa na rowerach na przełaj okolicznych dziewiczych lasów. Mamy tu kaszubskie strome góry i mokre błota, zatem uważaj! Pełen ekwipunek i sprzęt dostępny jest na miejscu.

Zwiedzanie okolicy
na rowerze

Zwiedzanie okolicy na rowerze jako doskonały wstęp uroczego dnia na łonie natury, okoliczne łąki, pola i lasy czekają na leniwe odwiedziny tym ekologicznym transportem, odrobina sportu dla mięśni i relaks dla duszy, wsłuchaj się w świergot ptaków lub gnaj za motylami.

Chef!

Chef ! – czyli jak zostać zawodowcem – wejdź do naszej kuchni z Szefem Kuchni i gotuj ! Przedtem zajrzyj z nim na targ świeżych ryb w porcie i wybierz co tylko chcesz. Kaszubskie tradycje – morze i ziemia, a może doświadczenia naszego Szefa

Degustacje win
z Bordeaux

Degustacje win z Bordeaux i ulubionego regionu właściciela Hotelu, okolic St. Emilion, w naszej chłodnej i wilgotnej piwnicy. Wino, ser i świece. Prosty stół dębowy i dwa stare krzesła muszą Ci wystarczyć. Dobre wino nie potrzebuje nic więcej poza Pecorino i wybornym towarzystwem. Ty też możesz spędzić tam całą noc. Rano policzymy puste butelki.

Biblioteka
Pałacowa

Biblioteka Pałacowa – ponad 1000 woluminów z XVIII – XX wieku we wszystkich językach nowożytnej Europy. Siądź w naszej bibliotece przed ogniem w rokokowym kominku pamiętającym panowanie Ludwika XV, który stracił dla Francji panowanie nad Kanadą i zagub się w naszym księgozbiorze. Almanachy niemieckie z XIX wieku zachwycają się „najnowszymi” wynalazkami ery przemysłowej, właśnie zaprezentowanymi na Światowej Wystawie w Paryżu 1900 roku. Porywające nie tylko dla Twojego 12 letniego syna, który już nigdy nie weźmie do ręki konsolę do gier.

REKREACJA

Poza Hotelem

Rejs zatokowy
lub pełnomorski

zabytkowym jachtem
regatowym klasy 6M

Rejs zatokowy lub pełnomorski, zabytkowym jachtem regatowym klasy 6M, numer żagla DEN 35 „Dana” (ex K 22 English Rose) zaprojektowanym przez Franka Morgana Gilesa, zaś zbudowanym w 1927 roku przez Morgana Gilesa w Teignmouth, Wielkiej Brytanii. Jacht ten przez wiele lat należał do Danish Yachting Museum, w 2005 roku sprowadzony do Polski, starannie wyremontowany po 6 latach dzięki nakładom i pasji znanego chirurga medycyny, dziś może cieszyć się doskonałym stanem technicznym. To „Nóż w wodzie…” i niczym nie zmącony zapach wiatru i tekowego pokładu lub ostra jazda regatowa pod wiatr. Z Helu do Sopotu, w jedyny taki sposób, lub gdziekolwiek zechcesz. Towarzyszyć Ci będzie profesjonalna załoga ze skiperem.

Piknik

na najpiękniejszej plaży w Polsce

Piknik na najpiękniejszej i niedostępnej plaży w Polsce – „Ostatni dzień lata…”. Po prostu nie rób nic. Słuchaj szumu fal. Patrz prosto w słońce. Dookoła nie ma nikogo. Kiedy Ci się znudzi, zadzwoń po nas – zapewniamy pełną obsługę logistyczną i kelnerską.

Jedyne w swoim rodzaju

ruchome wydmy
w Słowińskim Parku
nNarodowym

Jedyne w swoim rodzaju ruchome wydmy w Słowińskim Parku Narodowym. Zwiedzanie zabytków wojennych z II Wojny Światowej – to jedyna taka „Sahara” i ruchome wydmy w Europie, torpedownie III Rzeszy i inne tajemnice XX wieku. Opcja z RIB-em na mierzeję Słowińską lub Sarbską w niedostępne z lądu miejsca do sprawdzenia z UM.

Rejsy
pełnomorskie
lub zatokowe

Rejsy pełnomorskie lub zatokowe o różnym stopniu trudności pełnomorskim RIB-em z załogą ratowników morskich. Tego nigdy nie zapomnisz. Być może dowiesz się czegoś o sobie, czego jeszcze nie wiesz.

Rejsy pełnomorskie
na zawodowym
kutrze rybackim

Rejs pełnomorski na zawodowym kutrze rybackim – połów dorsza. Poczuj się jak bohater „Discovery – najniebezpieczniejszy zawód świata” i poczuj zapach łowionych ryb. Morze tego dnia będzie z Tobą szczere, a zapach ryb będziesz czuł przez cały następny tydzień. A może będzie jeszcze gorzej. Kto to wie.

Nurkowanie

we wrakach Bałtyku

Nurkowanie we wrakach Bałtyku w asyście profesjonalnych nurków. Największe światowe muzeum nowoczesnej historii zaraz pod powierzchnią wody. Tego nie ma w Morzu Czerwonym. Wymagane są jednak licencje PADI lub CMAS.

Polowanie

Polowanie – jeżeli tylko chcesz. Zawodowi myśliwi i tropiciele znający doskonale nasze lasy są do Twojej dyspozycji. Planowanie polowań indywidualnych, z nagonką, współpraca z Leśniczym.

Golf

W 35 minut samochodem znajdziesz zaprzyjaźniony z nami Sierra Golf Club czyli 16 Holes paradise, jedno z najlepszych ekskluzywnych pełnowymiarowych pól golfowych w Polsce.

Ponad 50 pałaców
i dworków

w zasięgu 30 minut

Zobacz historię, którą komuna próbowała zatrzeć przez 50 lat PRL. Zagubione grobowce, zapomniane pałace, skromne dwory i wspaniałe gorzelnie. Niektóre czekają na Ciebie od XIII wieku – wszędzie zawiezie Cię nasz kierowca. Z przewodnikiem lub bez.

Jogging

na plaży o świcie

Jogging na plaży o świcie – będziesz tam sam. Ale zawiezie Cię i przywiezie w 8 minut nasz kierowca. I będzie czekał z butelką wybornej i schłodzonej wody.