NATURA LUKSUSU

Pragniemy zaprosić Was do szczególnego miejsca,
którego niesamowita siła oddziaływania poprzez
piękno natury w połączeniu z walorami zabytkowego
obiektu czyni każdą spędzoną tu chwilę wyjątkową.

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness to hotel położony w sercu zabytkowego parku

Tam gdzie kręta droga, wiodąca przez kaszubskie lasy i wioski kończy się przed wykutą w metalu bramą, ozdobioną proporcami
z liściem dębu i sylwetkami koni, tam zaczyna się jedna z piękniejszych przygód 
w życiu tego, kto bramę tę przekroczy. Po tej stronie raju, dębowa aleja poprowadzi Was przez morze zieleni, aż po wysypany jasnymi otoczakami podjazd Hotelu, gdzie od tej chwili możecie zdać się na wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju serwis Pałacu Ciekocinko Hotel Resort & Wellness.

 

Tu wszystko jest na wysokim C. Począwszy od standardu obiektu, poprzez jakość obsługi, błysk sreber i brzęk porcelany
w pałacowej restauracji, radosne pyk!, kolejnych odkorkowywanych butelek, szelest gęsto tkanych zasłon, promienie słońca ślizgające się po secesyjnych tapetach, barwionych tak jak 100 lat temu w manufakturze Bradbury & Bradbury w Kalifornijskim
San Francisco.

 

Przyjedź. Zobacz. Zostaniesz

Sandra i Tomasz Bałuk

 

Witamy w naszym świecie

  • Rodzinna Wielkanoc
    w Pałacu Ciekocinko

    Święta Wielkanocne w Pałacu Ciekocinko, to nie tylko uroczyste, bogate w tradycyjne specjały śniadanie, zaaranżowane w wyjątkowej oprawie naszej restauracji, gdzie wielkanocne potrawy i świąteczne wypieki będą pojawiać się na Waszych stołach niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, to również niezrównana możliwość uczestnictwa w spektaklu pełnym magii, za sprawą budzącej się do życia przyrody. 

  • Weekend Majowy
    w Pałacu Ciekocinko

    Majowe weekendy na stałe wpisały się już w nasze kalendarze, jako wiosenna pauza w całorocznej gonitwie, przedsmak letniego urlopu, program szybkiego ładowania wewnętrznej baterii. Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness, to prawdziwa, pięciogwiazdkowa oaza spokoju. Idealne miejsce, dla każdego, kto pragnie dla siebie małej lub większej ucieczki od pracy, zmęczenia, wielkomiejskiego zgiełku.

Doświadcz natury na wyciągnięcie ręki

Obiekt harmonijnie wpisuje

się w krajobraz o niezwykłym

bogactwie i potencjale. 

Jednocześnie od piaszczystej 

i bezludnej plaży dzieli

go niespełna 5 kilometrów.

 

Wasze osobiste Cast Away 

w komfortowym dystansie 

od cywilizacyjnych udogodnień 

z najwyższej jakości półki.

Lipiec 2015

W najnowszym numerze Forbes właściciel Pałacu Ciekocinko opowiada o pasji tworzenia 5* butikowego hotelu i realizacji marzeń.