NATURA LUKSUSU

Pragniemy zaprosić Was do szczególnego miejsca,
którego niesamowita siła oddziaływania poprzez
piękno natury w połączeniu z walorami zabytkowego
obiektu czyni każdą spędzoną tu chwilę wyjątkową.

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness to hotel położony w sercu zabytkowego parku

Tam gdzie kręta droga, wiodąca przez kaszubskie lasy i wioski kończy się przed wykutą w metalu bramą, ozdobioną proporcami
z liściem dębu i sylwetkami koni, tam zaczyna się jedna z piękniejszych przygód 
w życiu tego, kto bramę tę przekroczy. Po tej stronie raju, dębowa aleja poprowadzi Was przez morze zieleni, aż po wysypany jasnymi otoczakami podjazd Hotelu, gdzie od tej chwili możecie zdać się na wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju serwis Pałacu Ciekocinko Hotel Resort & Wellness.

 

Tu wszystko jest na wysokim C. Począwszy od standardu obiektu, poprzez jakość obsługi, błysk sreber i brzęk porcelany
w pałacowej restauracji, radosne pyk!, kolejnych odkorkowywanych butelek, szelest gęsto tkanych zasłon, promienie słońca ślizgające się po secesyjnych tapetach, barwionych tak jak 100 lat temu w manufakturze Bradbury & Bradbury w Kalifornijskim
San Francisco.

 

Przyjedź. Zobacz. Zostaniesz

Sandra i Tomasz Bałuk

 

Witamy w naszym świecie

 • POŻEGNANIE LATA W PAŁACU CIEKOCINKO

  POŻEGNANIE LATA W PAŁACU CIEKOCINKO

   

  Koniec wakacji nie musi nieść ze sobą rezygnacji z przyjemności.Przeciwnie, nasyceni podróżami, zmęczeni rozważaniami, gdzie bezpiecznie postawić stopę i rozpakować walizkę, z tym większą radością i niecierpliwym wyczekiwaniem na zasłużoną przyjemność, możecie zdać się na wyjątkowy serwis Pałacu Ciekocinko Hotel Resort & Wellness.

   

  Pożegnaj lato w Pałacu Ciekocinko korzystając ze specjalnej oferty na noclegi: przyjedź na dłużej i zapłać mniej.

   

  Pobyt już od 150 zł za osobę za noc!

 • BIEG ŚWIĘTEGO HUBERTA

  BIEG ŚWIĘTEGO HUBERTA

   

  Komu marzy się radosna i dynamiczna zabawa w roześmianym towarzystwie, szerokich plenerach i zawrotnym tempie, nie może przegapić Hubertusowej gonitwy za lisem w Stadninie Koni Ciekocinko. Na dźwięk trąbki, na wozy gołąbki, pędem przez Kaszubskie łąki, na koń!

   

  W programie m.in. pokaz koni fryzyjskich, gonitwa za lisem oglądana z wozu, kulinarna uczta na świeżym powietrzu przygotowana przez Pawła Dołżonka, Chef de Cuisine Pałacu Ciekocinko Hotel Resort & Wellness, okrzykniętego Szefem Jutra przez prestiżowy przewodnik kulinarny Gault&Millau. A na deser wyśmienite after party w „Luneta & Lorneta Bistro Club”.

   

  Udział w Hubertusie wraz z noclegiem już od 545 zł za osobę!

 • Złoto dla zuchwałych

  ZŁOTO DLA ZUCHWAŁYCH

  czyli jesień w Pałacu Ciekocinko

   

  Pomyśl ciepło o jesieni. O długich, kładących się cieniach stuletnich drzew w przypałacowym parku. O drzewnej woni dymu z zabytkowych kominków. O cienkiej jak pergamin porcelanie w filiżance z aromatyczną herbatą. O szklaneczce zacnego single malt, w zaciszu pełnej starych woluminów bibliotece. O wybornym, sezonowym menu i dyskretnej obsłudze kelnerskiej, która zna nie tylko każdy składnik dania, ale również drogę jaką przebył do pałacowej kuchni, następnie do Twojego talerza, by właśnie zawędrować do Twoich ust. A stamtąd wprost do serca.

   

  Serce to klucz do tego miejsca. Pałac z 1910 roku, odrestaurowany z ogromną dbałością o detal i wiernością założeniom epoki, porywa autentycznością i przenosi w czasie. Nie z jesieni do lata, ale o całe stulecie wstecz.

   

  Zachwyć się złotem jesieni w Pałacu Ciekocinko i skorzystaj ze specjalnej oferty: pobyt już od 150 zł za osobę za noc!

Doświadcz natury na wyciągnięcie ręki

Obiekt harmonijnie wpisuje

się w krajobraz o niezwykłym

bogactwie i potencjale. 

Jednocześnie od piaszczystej 

i bezludnej plaży dzieli

go niespełna 5 kilometrów.

 

Wasze osobiste Cast Away 

w komfortowym dystansie 

od cywilizacyjnych udogodnień 

z najwyższej jakości półki.

Lipiec 2015

W najnowszym numerze Forbes właściciel Pałacu Ciekocinko opowiada o pasji tworzenia 5* butikowego hotelu i realizacji marzeń.