Konferencje

KONFERENCJE

Poza oczywistymi walorami wypoczynkowymi,
Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness,
doskonale sprawdza się też jako miejsce
organizacji konferencji branżowych,
wszelkiego rodzaju eventów firmowych,
spotkań o charakterze formalno-biznesowym.

Dysponujemy zabytkową salą o powierzchni 360 m kw w Starej Stajni wyposażoną w rozwiązania techniczne najwyższej klasy, systemy Audio (BOSE/Sennheiser), video oraz video telekonferencje. Do dyspozycji Gości oddajemy też kameralne pomieszczenia Pałacowe idealne na narady i posiedzenia w węższym gronie. Dzięki zaawansowaniu technicznemu najwyższej klasy, gwarantujemy sprawny przebieg spotkań prowadzonych przez nawet najbardziej wymagających prelegentów. Jesteśmy również zawsze gotowi służyć wsparciem koordynatora oraz teamu techników, którzy zadbają o każdy szczegół realizowanych przez naszych Gości spotkań o charakterze biznesowym. Tworzymy prawdziwie przyjazne otoczenie dla biznesu, poprzez szeroko rozumiane wsparcie techniczne i logistyczne,

przy jednoczesnym nacisku na walory wizualne miejsca, spotkanie myśli technicznej z unikalnym designem, wyrafinowaną kuchnią, gwarantującym spokój, prywatność i możliwość skupienia otoczeniem. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że każdy z hotelowych pokoi, może w razie doraźnej potrzeby doskonale sprawdzić się w roli gabinetu z dala od stałego miejsca pracy. Bezprzewodowy internet WiFi, telewizory LCD zapewniające doskonałą jakość obrazu, telefon oraz poranny serwis z bieżącą prasą, wszystko to działa synergicznie, by końcowy efekt dodania dwóch do dwóch, dał więcej niż cztery. Wszystkie te elementy pozwalają na pracę, spotkania i działania Twojej firmy w nowoczesnych i luksusowych warunkach. A gdy przyjdzie potrzeba relaksu, bogata gama szytych na miarę atrakcji jest na wyciągnięcie ręki.

KOLACJA NA DZIKIEJ PLAŻY

Zaskocz wszystkich i zorganizuj kolację,
która zostanie zapamiętana na długo

Dzika plaża, szum fal, powiew morskiej bryzy... Dodaj do tego doskonałą kuchnię Pawła Dołżonka, nieskazitelną obsługę i stwórz wydarzenie, jakiego nie da się zapomnieć.

 

Możliwości jest wiele: od prostego ogniska, przez elegancki grill po ekskluzywną kolację o zachodzie słońca nad brzegiem Bałtyku.

JESTEŚMY
DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Tel. +48 602 482 742

EVENT W PLENERZE

Bez fałszywej skromności przyznajemy,
że plener to nasz żywioł.

Jakiekolwiek przedsięwzięcie zechcesz zrealizować w otoczeniu Pałacu Ciekocinko, czy będzie to spotkanie firmowe, pokaz mody, rozgrywka o puchar w meczu piłki nożnej, czy koktajl w plenerze i przyjęcie w klubie hotelowym, nie damy Ci się zaskoczyć, zawsze wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Sprzyja nam profesjonalizm każdego z członków naszego zespołu, szeroka gama udogodnień technicznych i niespotykany potencjał otoczenia. Sala balowa, restauracyjna, miejsce na launch nowego produktu, wystawę/wernisaż, czy weselny bankiet,  powstanie na Twoich oczach tam gdzie wskażesz palcem. Tutaj każdy kawałek przestrzeni można wykorzystać do realizacji własnych planów i koncepcji.

JESTEŚMY
DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Tel. +48 602 482 742