Konferencje

KONFERENCJE

Poza oczywistymi walorami wypoczynkowymi,
Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness,
doskonale sprawdza się też jako miejsce
organizacji konferencji branżowych,
wszelkiego rodzaju eventów firmowych,
spotkań o charakterze formalno-biznesowym.

Dysponujemy dwoma salami konferencyjnymi - Gustaw i Albert o powierzchni 105 oraz 95 m kw w Powozowni oraz zabytkową salą o powierzchni 360 m kw w Starej Stajni. Do dyspozycji Gości oddajemy też kameralne pomieszczenia Pałacowe idealne na narady i posiedzenia w węższym gronie. Każda z trzech sal konferencyjnych wyposażona jest w rozwiązania techniczne najwyższej klasy, systemy Audio (BOSE/Sennheiser), video, video telekonferencje oraz klimatyzację. Dzięki zaawansowaniu technicznemu najwyższej klasy, gwarantujemy sprawny przebieg spotkań prowadzonych przez nawet najbardziej wymagających prelegentów. Jesteśmy również zawsze gotowi służyć wsparciem koordynatora oraz teamu techników, którzy zadbają o każdy szczegół realizowanych przez naszych Gości spotkań o charakterze biznesowym. Tworzymy prawdziwie przyjazne otoczenie dla biznesu, poprzez szeroko rozumiane wsparcie techniczne i logistyczne,

przy jednoczesnym nacisku na walory wizualne miejsca, spotkanie myśli technicznej z unikalnym designem, wyrafinowaną kuchnią, gwarantującym spokój, prywatność i możliwość skupienia otoczeniem. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że każdy z hotelowych pokoi, może w razie doraźnej potrzeby doskonale sprawdzić się w roli gabinetu z dala od stałego miejsca pracy. Bezprzewodowy internet WiFi, telewizory LCD zapewniające doskonałą jakość obrazu, telefon oraz poranny serwis z bieżącą prasą, wszystko to działa synergicznie, by końcowy efekt dodania dwóch do dwóch, dał więcej niż cztery. Wszystkie te elementy pozwalają na pracę, spotkania i działania Twojej firmy w nowoczesnych i luksusowych warunkach. A gdy przyjdzie potrzeba relaksu, bogata gama szytych na miarę atrakcji jest na wyciągnięcie ręki.

KOLACJA NA DZIKIEJ PLAŻY

Zaskocz wszystkich i zorganizuj kolację,
która zostanie zapamiętana na długo

Dzika plaża, szum fal, powiew morskiej bryzy... Dodaj do tego doskonałą kuchnię Pawła Dołżonka, nieskazitelną obsługę i stwórz wydarzenie, jakiego nie da się zapomnieć.

 

Możliwości jest wiele: od prostego ogniska, przez elegancki grill po ekskluzywną kolację o zachodzie słońca nad brzegiem Bałtyku.

JESTEŚMY
DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Tel. +48 602 482 742

EVENT W PLENERZE

Bez fałszywej skromności przyznajemy,
że plener to nasz żywioł.

Jakiekolwiek przedsięwzięcie zechcesz zrealizować w otoczeniu Pałacu Ciekocinko, czy będzie to spotkanie firmowe, pokaz mody, rozgrywka o puchar w meczu piłki nożnej, czy koktajl w plenerze i przyjęcie w klubie hotelowym, nie damy Ci się zaskoczyć, zawsze wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Sprzyja nam profesjonalizm każdego z członków naszego zespołu, szeroka gama udogodnień technicznych i niespotykany potencjał otoczenia. Sala balowa, restauracyjna, miejsce na launch nowego produktu, wystawę/wernisaż, czy weselny bankiet,  powstanie na Twoich oczach tam gdzie wskażesz palcem. Tutaj każdy kawałek przestrzeni można wykorzystać do realizacji własnych planów i koncepcji.

JESTEŚMY
DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Tel. +48 602 482 742