Oferty Specjalne

JESIEŃ

w Pałacu Ciekocinko
Hotel Resort & Wellness

Pobyt już od 150 zł za osobę za noc!

Pomyśl ciepło o jesieni. O długich, kładących się cieniach stuletnich drzew w przypałacowym parku. O drzewnej woni dymu z zabytkowych kominków. O cienkiej jak pergamin porcelanie w filiżance z aromatyczną herbatą. O szklaneczce zacnego single malt, w zaciszu pełnej starych woluminów bibliotece. O wybornym, sezonowym menu i dyskretnej obsłudze kelnerskiej, która zna nie tylko każdy składnik dania, ale również drogę jaką przebył do pałacowej kuchni, następnie do Twojego talerza, by właśnie zawędrować do Twoich ust. A stamtąd wprost do serca.              

Serce to klucz do tego miejsca. Pałac z 1910 roku, odrestaurowany z ogromną dbałością o detal i wiernością założeniom epoki, porywa autentycznością i przenosi w czasie. Nie z jesieni do lata, ale o całe stulecie wstecz.                                                 

 

Zachwyć się złotem jesieni w Pałacu Ciekocinko i skorzystaj ze specjalnej oferty: pobyt już od 150 zł za osobę za noc!                                                                             

ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ!

 

Zapraszamy do korzystania z atrakcji dostępnych po wcześniejszej rezerwacji i za opłatą, m.in.: masaże i zabiegi na twarz i ciało w Institut Esthederm, wynajem rowerów górskich GT Avalanche, pływanie łódkami wiosłowymi po stawie, boisko i sprzęt do siatkówki, jazda konna dla zaawansowanych, opowieści o winach i whisky połączone z degustacjami, romantyczne kolacje w 1906 Gourmet Restaurant, piknik na najpiękniejszej dzikiej plaży w Polsce, zwiedzanie okolicznych atrakcji turystycznych z przewodnikiem.                

 

REZERWACJE: tel. 608 002 220 | email: reservation@palacciekocinko.pl

 

 

Ogólne warunki rezerwacji: Minimalna długość pobytu to 3 noce. Ceny obowiązują dla pobytów od 23 września do 22 grudnia 2017. Cena pokoju zawiera śniadanie, VAT, bezprzewodowy dostęp do internetu i parking. Cena pokoju nie zawiera opłaty miejscowej (1,50 PLN za osobę za noc), która zostanie doliczona do rachunku końcowego. Dodatkowe łóżka (tzw. dostawki) dostępne są za opłatą wysokości 150 PLN za noc. Ze względu na limitowaną liczbę dodatkowych łóżek prosimy o ich wcześniejszą rezerwację. Hotel oferuje transfer (za opłatą) z i na lotnisko w Gdańsku oraz do innych lokalizacji. Aby zagwarantować rezerwację, Hotel wymaga przedpłaty w wysokości 50% wartości rezerwacji, zapłaconej przelewem lub kartą kredytową w ciągu 3 dni od daty założenia rezerwacji. W przypadku nie otrzymania przedpłaty w wyżej wymienionym terminie, Hotel zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji. Przedpłata nie podlega zwrotowi lub przeniesieniu na inny okres/rezerwację. Istnieje możliwość dokonania bezkosztowej anulacji do 14 dni przed planowaną datą przyjazdu. W przypadku anulacji w terminie pomiędzy 13 a 7 dni przed planowaną datą przyjazdu, Hotel obciąży klienta opłatą w wysokości 50% wartości rezerwacji. W przypadku anulacji na mniej niż 7 dni przed planowaną datą przyjazdu podlegają, Hotel obciąży klienta opłatą w wysokości 100% wartości rezerwacji.                  

 

               

ZIMA

w Pałacu Ciekocinko
Hotel Resort & Wellness

Pobyt już od 150 zł za osobę za noc!

Nie wszystkie ośnieżone drogi prowadzą do Ciekocinka… i całe szczęście. Dzięki temu pałac z 1910 roku, odrestaurowany z niezwykłą starannością i dbałością o detal oraz wyposażony w najbardziej komfortowe udogodnienia, prezentuje się dziś okazalej niż kiedykolwiek i pod swoją nazwą Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness, kryje znacznie więcej niż najwyższy standard 5 gwiazdek. Zimowa oferta skierowana do najbardziej wymagających gości gwarantuje wyjątkowe doznania z pobytu w miejscu, gdzie największy nacisk kładzie się na celebrację sztuki życia.              

Zlokalizowany w przyziemiu bar oraz pałacowa piwniczka, kryjąca przeszło 140 gatunków win i szampanów oraz ponad 280 destylatów z całego świata czekają na wytrawnych smakoszy. Jest też humidor i selekcja najlepszych herbat z Covent Garden marki Tea Palace. Biblioteka kryjąca 1000 woluminów we wszystkich językach nowożytnej Europy, z nastrojowym kominkiem pamiętającym panowanie Ludwika XV, almanachy niemieckie z XIX wieku opiewające „najnowsze” wynalazki ery przemysłowej zaprezentowane na Światowej Wystawie w Paryżu 1900 roku. Przepastne kanapy, dyskretna obsługa kelnerska, zabytkowy park za oknem, drzewny zapach kominka wewnątrz.                                            

 

W jasnych i przestronnych wnętrzach budynku Powozowni na Gości czeka Strefa Wellness Institut Esthederm oraz kameralna sala fitness wyposażona w sprzęt marki Technogym – idealne warunki, w których dbałość o formę jest czystą przyjemnością.                      

 

Aktywna i luksusowa zima – niech nic Was nie zatrzyma! 

                                                            

ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ!

 

Zapraszamy do korzystania z atrakcji dostępnych po wcześniejszej rezerwacji i za opłatą, m.in.: masaże i zabiegi na twarz i ciało w Institut Esthederm, jazda konna dla zaawansowanych, opowieści o winach i whisky połączone z degustacjami, romantyczne kolacje w 1906 Gourmet Restaurant, wycieczka na najpiękniejszą dziką plażę w Polsce, zwiedzanie okolicznych atrakcji turystycznych z przewodnikiem.                                           

 

REZERWACJE: tel. 608 002 220 | email: reservation@palacciekocinko.pl

  

Ogólne warunki rezerwacji: Minimalna długość pobytu to 3 noce. Ceny obowiązują dla pobytów od 27 grudnia do 20 marca 2018. Cena pokoju zawiera śniadanie, VAT, bezprzewodowy dostęp do internetu i parking. Cena pokoju nie zawiera opłaty miejscowej (1,50 PLN za osobę za noc), która zostanie doliczona do rachunku końcowego. Dodatkowe łóżka (tzw. dostawki) dostępne są za opłatą wysokości 150 PLN za noc. Ze względu na limitowaną liczbę dodatkowych łóżek prosimy o ich wcześniejszą rezerwację. Hotel oferuje transfer (za opłatą) z i na lotnisko w Gdańsku oraz do innych lokalizacji. Aby zagwarantować rezerwację, Hotel wymaga przedpłaty w wysokości 50% wartości rezerwacji, zapłaconej przelewem lub kartą kredytową w ciągu 3 dni od daty założenia rezerwacji. W przypadku nie otrzymania przedpłaty w wyżej wymienionym terminie, Hotel zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji. Przedpłata nie podlega zwrotowi lub przeniesieniu na inny okres/rezerwację. Istnieje możliwość dokonania bezkosztowej anulacji do 14 dni przed planowaną datą przyjazdu. W przypadku anulacji w terminie pomiędzy 13 a 7 dni przed planowaną datą przyjazdu, Hotel obciąży klienta opłatą w wysokości 50% wartości rezerwacji. W przypadku anulacji na mniej niż 7 dni przed planowaną datą przyjazdu podlegają, Hotel obciąży klienta opłatą w wysokości 100% wartości rezerwacji.                  

 

               

ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

w Pałacu Ciekocinko
Hotel Resort & Wellness

Cena pakietu z noclegiem od 940 zł za osobę!

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness, to wymarzone miejsce, by poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia i jednocześnie najlepszy prezent jaki można sprawić sobie i swoim bliskim. Z dala od corocznej gonitwy po sklepach, syntetycznej magii świąt kolportowanej przez centra handlowe, zatłoczonych ulic migających tysiącem świateł jest miejsce, gdzie czas się zatrzymał.             

 

Zrobimy za Was wszystko, pozostawiając Wam radość świątecznego nastroju w ekskluzywnych wnętrzach, puszysty śnieg pokrywający park, smak bożonarodzeniowych specjałów spod ręki naszego Szefa Kuchni, żywiczny zapach świerku, wniesionego tu wprost z lasu. Dla wszystkich chcących zaangażować się w świąteczne przygotowania mamy również plan działania godny co najmniej pomocnika Świętego Mikołaja – to wspólne dekorowanie ogromnej choinki w hotelowym lobby, kolędowanie przy wigilijnym stole, udział w pasterce w lokalnym kościele, nocna wyprawa do stajni, by przekonać się osobiście o czym też rozprawiają nasze konie wraz w wybiciem północy…                                            

 

PROGRAM POBYTU:

 

niedziela, 24 grudnia 2017:

14:00 - 17:00 - animacje dla dzieci

18:00 - 22:00 - uroczysta kolacja wigilijna w formie bufetu z napojami bezalkoholowymi i wieczorem kolęd

19:00 - wizyta Świętego Mikołaja (prosimy o pozostawianie podpisanych prezentów w Recepcji Hotelu do godz. 18:00)

poniedziałek, 25 grudnia 2017:

8:00 - 11:00 - świąteczne śniadanie

11:00 - 13:00 - animacje dla dzieci

13:00 - 15:00 - brunch świąteczny w formie bufetu z napojami bezalkoholowymi

15:00 - 18:00 - animacje dla dzieci

wtorek, 26 grudnia 2016:

8:00 - 11:00 - świąteczne śniadanie

16:00 - wymeldowanie Gości.

                                                            

ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ!

 

Zapraszamy do korzystania z atrakcji dostępnych po wcześniejszej rezerwacji i za opłatą, m.in.: masaże i zabiegi na twarz i ciało w Institut Esthederm, jazda konna dla zaawansowanych, opowieści o winach i whisky połączone z degustacjami, romantyczne kolacje w 1906 Gourmet Restaurant, wycieczka na najpiękniejszą dziką plażę w Polsce, zwiedzanie okolicznych atrakcji turystycznych z przewodnikiem.                                           

 

REZERWACJE: tel. 608 002 220 | email: reservation@palacciekocinko.pl

  

Ogólne warunki rezerwacji: Minimalna długość pobytu to 2 noce. Pobyt musi obejmować 24-26.12.2017. Cena pokoju zawiera śniadanie, VAT, bezprzewodowy dostęp do internetu i parking oraz atrakcje wymienione w powyższym programie pobytu. Cena pokoju nie zawiera opłaty miejscowej (1,50 PLN za osobę za noc), która zostanie doliczona do rachunku końcowego. Dodatkowe łóżka (tzw. dostawki) dostępne są za opłatą wysokości 150 PLN za noc. Ze względu na limitowaną liczbę dodatkowych łóżek prosimy o ich wcześniejszą rezerwację. Hotel oferuje transfer (za opłatą) z i na lotnisko w Gdańsku oraz do innych lokalizacji. Aby zagwarantować rezerwację, Hotel wymaga przedpłaty w wysokości 50% wartości rezerwacji, zapłaconej przelewem lub kartą kredytową w ciągu 3 dni od daty założenia rezerwacji. W przypadku nie otrzymania przedpłaty w wyżej wymienionym terminie, Hotel zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji. Przedpłata nie podlega zwrotowi lub przeniesieniu na inny okres/rezerwację. Istnieje możliwość dokonania bezkosztowej anulacji do 7 dni przed planowaną datą przyjazdu. W przypadku anulacji w terminie pomiędzy 6 a 4 dni przed planowaną datą przyjazdu, Hotel obciąży klienta opłatą w wysokości 50% wartości rezerwacji. W przypadku anulacji na mniej niż 3 dni przed planowaną datą przyjazdu podlegają, Hotel obciąży klienta opłatą w wysokości 100% wartości rezerwacji.                            

               

BAL MASKOWY U HRABIEGO DRACULI

w Pałacu Ciekocinko
Hotel Resort & Wellness

Cena pakietu z noclegiem od 1265 zł za osobę!

Jeśli Sylwestrowa noc ma być zwiastunem tego jaki będzie cały rok, my już wiemy, że będzie wyjątkowy!                                          

 

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness, zaprasza Was na Bal Sylwestrowy w fantastycznej  konwencji legendy o Hrabim Drakuli. Nieziemskie menu, zniewalające koktajle, nieśmiertelne muzyczne standardy, pełnokrwiste szaleństwo na parkiecie, chwile grozy na wesoło w  wytwornych, pałacowych wnętrzach. Do tego oszałamiające suknie, wyjątkowe dekoracje, noc pełna niespodzianek i atrakcji w najbardziej luksusowym obiekcie na Pomorzu, który na tę jedną noc stanie się siedzibą upiornego władcy Transylwanii.                                         

 

Przywitajcie Nowy Rok w magicznej scenerii naszego Pałacu, rozjaśnimy Wam twarze uśmiechem zadowolenia, a niebo rozświetlimy tysiącem gwiazd. Zagrajcie w kości na stołach przykrytych czerwonym suknem, wsłuchajcie się w odchodzące kroki w pałacowej wieży i wypatrujcie cieni przemykających między stuletnimi drzewami.                               

 

Noworoczny poranek, który z pełnym zrozumieniem zaczniemy odmierzać około południa, przyniesie Wam kojący zapach świeżo parzonej kawy, bogaty bufet śniadaniowy i energetyzujący spacer w rześkim powietrzu pierwszego dnia nowego roku.  To będzie naprawdę zaczarowany dzień. I rok. Zacznijmy go razem.                                            

                                                         

ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ!

 

Zapraszamy do korzystania z atrakcji dostępnych po wcześniejszej rezerwacji i za opłatą, m.in.: masaże i zabiegi na twarz i ciało w Institut Esthederm, jazda konna dla zaawansowanych, opowieści o winach i whisky połączone z degustacjami, romantyczne kolacje w 1906 Gourmet Restaurant, wycieczka na najpiękniejszą dziką plażę w Polsce, zwiedzanie okolicznych atrakcji turystycznych z przewodnikiem.                                           

 

REZERWACJE: tel. 608 002 220 | email: reservation@palacciekocinko.pl

  

Ogólne warunki rezerwacji: Minimalna długość pobytu to 1 noc. Pobyt musi obejmować 31.12.2017. Cena pokoju zawiera śniadanie, VAT, bezprzewodowy dostęp do internetu i parking oraz atrakcje wymienione w powyższym programie pobytu. Cena pokoju nie zawiera opłaty miejscowej (1,50 PLN za osobę za noc), która zostanie doliczona do rachunku końcowego. Dodatkowe łóżka (tzw. dostawki) dostępne są za opłatą wysokości 150 PLN za noc. Ze względu na limitowaną liczbę dodatkowych łóżek prosimy o ich wcześniejszą rezerwację. Hotel oferuje transfer (za opłatą) z i na lotnisko w Gdańsku oraz do innych lokalizacji. Aby zagwarantować rezerwację, Hotel wymaga przedpłaty w wysokości 50% wartości rezerwacji, zapłaconej przelewem lub kartą kredytową w ciągu 3 dni od daty założenia rezerwacji. W przypadku nie otrzymania przedpłaty w wyżej wymienionym terminie, Hotel zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji. Przedpłata nie podlega zwrotowi lub przeniesieniu na inny okres/rezerwację. Istnieje możliwość dokonania bezkosztowej anulacji do 7 dni przed planowaną datą przyjazdu. W przypadku anulacji w terminie pomiędzy 6 a 4 dni przed planowaną datą przyjazdu, Hotel obciąży klienta opłatą w wysokości 50% wartości rezerwacji. W przypadku anulacji na mniej niż 3 dni przed planowaną datą przyjazdu podlegają, Hotel obciąży klienta opłatą w wysokości 100% wartości rezerwacji.