POKOJE

POKOJE

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness

Tam gdzie kręta droga, wiodąca przez kaszubskie lasy i wioski kończy się przed wykutą w metalu bramą, ozdobioną proporcami z liściem dębu i sylwetkami koni, tam zaczyna się jedna z piękniejszych przygód w życiu tego, kto bramę tę przekroczy. Po tej stronie raju, dębowa aleja poprowadzi Was przez morze zieleni, aż po wysypany jasnymi otoczakami podjazd Hotelu, gdzie od tej chwili możecie zdać się na wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju serwis Pałacu Ciekocinko Hotel Resort & Wellness. Tu wszystko jest na wysokim C. Począwszy od standardu obiektu, poprzez jakość obsługi, błysk sreber i brzęk porcelany w pałacowej restauracji, radosne pyk!, kolejnych odkorkowywanych butelek, szelest gęsto tkanych zasłon, promienie słońca ślizgające się po secesyjnych tapetach, barwionych tak jak 100 lat temu w manufakturze Bradbury & Bradbury w Kalifornijskim San Francisco. Zanurzony w zieleni budynek, otoczony starodrzewem i bujną roślinnością, soczystą i nasyconą kolorami aż do późnej jesieni, hojnie rozdziela widoki, nie różnicując pokoi pod tym względem. Panorama z każdego okna prowadzi wzrok tylko ku pięknym obrazom. Tutaj nic nie jest przypadkowe. Obiekt realizuje założenia hotelu butikowego, poprzez indywidualną, autorską aranżację wnętrz, niepowtarzalne umeblowanie i wyposażenie każdego apartamentu.

PAŁAC

Naciśnięcie każdej z 28 klamek
i przekroczenie progu dowolnego pokoju,
gwarantuje estetyczną ucztę w jednym
z trzech preferowanych we wnętrzach
stylu: secesji, artdeco i biedermeier.

Pałac oddaje do Waszej dyspozycji  apartamenty znajdujące się w zabytkowych wnętrzach pałacu z 1906 roku, odrestaurowanych z niespotykaną dbałością o detal, zgodnie z oryginalnymi założeniami projektu, tak by przywrócić mu dawne piękno. W imponującym otoczeniu Pałacu, sztuka przyjmowania gości realizowana jest z powodzeniem w komfortowych apartamentach. Oryginalne zabytkowe meble i przedmioty użytkowe, po odrestaurowaniu, zostały selektywnie wybrane i dopasowane przez właścicieli hotelu, tak, by zgromadzone w zamkniętej przestrzeni wypełniły ją w sposób unikalny, luksusowy i płynnie połączyły ze współczesnym wyposażeniem łazienek. Każdy apartament wyposażony standardowo w telewizory LCD, bezprzewodowy internet Wi-Fi, mini bar, sejf oraz telefon, wśród których, poza dwuosobowymi Superior i Executive Room, Executive i Deluxe Suite, szczególnych wrażeń dostarczają Apartament w Wieży, z oknami wychodzącymi na cztery strony świata, które pozwalają spojrzeniu biec naprawdę daleko oraz Apartament Prezydencki z przynależącym do niego 35- metrowym tarasem - Pałacowe Air Force One zawieszone strategicznie nad podjazdem i głównym wejściem do Pałacu.

Naszym celem, ściśle związanym z najwyższą jakością świadczonych usług, reagowaniem na niezwerbalizowane jeszcze potrzeby naszych Gości, jest dostarczenie satysfakcji i przyjemności z pobytu, w miejscu o niezrównanym potencjale generowania wrażeń estetycznych. Funkcjonowanie obiektu, jako całości, jak również każdego z otaczających go elementów, podporządkowane jest maksymalnemu komfortowi przebywających w nim Gości. 

POWOZOWNIA

Przenosi nas z Pałacu, gdzie szelest sukni,
brzęk kryształów, szampan, diamenty
i orchidee, do relaksującej, jasnej
przestrzeni, gdzie podłogi z surowych
desek, pobielone meble i kojące
popiele jutowych zasłon…

Utrzymana w stylu Cottage & Sea to drugi biegun wypoczynku, jak wypłowiała słońcem pocztówka z Hamptons na Wschodnim Wybrzeżu. Tu można liczyć na prawdziwe wakacje od korporacyjnego drylu. Należy się liczyć z możliwością potknięcia się o deskę surfingową, czy spotkania sąsiada z pokoju obok w szortach i hawajanach. Kameralny i niezobowiązujący charakter Powozowni, można poczuć decydując się na nocleg w jednym z 10 dostępnych tam pokoi. Każdy z dwuosobowych, oryginalnie zaaranżowanych pokoi, o wysmakowanych dodatkach, komfortowych łóżkach i przestronnych łazienkach z wannami, wyposażony jest w telewizor LCD, mini bar, sejf, bezprzewodowy internet Wi-Fi. Dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących przestrzeń we wnętrzach, w Powozowni czeka czteroosobowy, dwupoziomowy apartament, z drugą sypialnią na antresoli. 

GALERIA