Wesela

NAJBARDZIEJ LUKSUSOWE MIEJSCE
NA POMORZU OTWIERA SWOJĄ
PRZESTRZEŃ NA EVENTY PRYWATNE.

Some description

Malownicze kadry, profesjonalna obsługa, pełna gama możliwości i ekskluzywne wnętrza to nasze największe atuty. Z oferowaną przez nas kuchnią smakosza tworzą mariage idealny. Delikatne teriny, unikalne kompozycje smakowe, aromaty i finezja zjednają nie jednego gościa.

Do dyspozycji w zależności od wielkości przyjęcia oddajemy

zarówno gastronomiczną część jak i sale bankietowe.

ZA NOWY POCZĄTEK !

PRZYJĘCIA WESELNE W PAŁACU

Doskonale rozumiemy wagę Wielkiego Dnia. Wiemy jak sprawić, by rzeczywistość sprostała wyobrażeniom. Miłość tkwi w najdrobniejszych detalach, w mnogości udogodnień. Uczynimy wszystko, by Wasze marzenia odnośnie tego wyjątkowego dnia spełniały się jedno po drugim. Z przyjemnością pomożemy Wam zaplanować i poprowadzić ślubną ceremonię w wymarzonej przez Was aranżacji. Przyjmiemy Waszych bliskich i przyjaciół z naszą wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju gościnnością Pałacu Ciekocinko.

Czy będzie to oficjalny obiad, czy kameralne koktajl party, bankiet w bujnej zieleni grodu, czy w dostojnym wystroju sali balowej, przyjęcia weselne organizowane w scenerii Pałacu, przez naszego doświadczonego konsultanta ślubnego wraz z zespołem, dają pewność perfekcyjnie prowadzonej uroczystości, Wam pozostawiając przyjemność delektowania się tym Wyjątkowym Dniem, obecnością bliskich osób, szczęściem emanującym w każdym szczególe.

Oddając do Waszej dyspozycji nasze wyrafinowane i wytworne wnętrza, wypielęgnowany ogród i park, bogactwo smaków naszej kuchni, zawarte

w niepowtarzalnym, przygotowanym specjalnie dla Was menu, poczynając od doboru win, poprzez doskonale zbalansowane dania główne, po rozkoszne desery, wciąż nie wyczerpujemy naszych możliwości.

 

Zapierające dech w piersiach aranżacje dekoratorskie, zespoły muzyczne, których nie powstydziłyby się sale koncertowe, sesje zdjęciowe na plaży lub w plenerze, na tle stada koni, taniec do rana

w naszym klubie nocnym, gdzie szampańska zabawa jest czymś więcej niż prostą sumą dobrych bitów i smacznych koktajli i wreszcie noc poślubna w Apartamencie Prezydenckim… Czy ktoś jeszcze się waha?

POWIEDZ TAK!

Restauracja w Pałacu, kameralna biblioteka z ogniem trzaskającym w zabytkowym kominku, romantyczna altanka nad rzeką, a może niezwykle urokliwy Apartament w Wieży - możliwości na ten wyjątkowy dzień jest wiele. Do tego specjalne menu, pełne sekretnych składników o budzących zmysły właściwościach i dużo, dużo bąbelków, które sprawią, że będziecie unosić się nad ziemią. Służymy pomocą, dopinamy szczegóły na ostatni guzik, aby Zaręczyny na terenie Pałacu Ciekocinko Hotel Resort & Wellness były niezapomniane i prowadziły do właściwej odpowiedzi - TAK.

Jeśli chcecie, aby radość tego dnia dzielili z Wami Wasi bliscy i przyjaciele, zamiast kameralnej oprawy wydarzenia dla dwojga, zorganizujemy dla Was przyjęcie zaręczynowe według wymarzonego scenariusza. Teraz końcowe odliczanie do Ślubu można uznać za rozpoczęte!

UROCZYSTOŚCI RODZINNE

Są wydarzenia, które tworzą mapę ciepłych wspomnień każdej rodziny.

Chrzciny, Komunie, Rocznice Ślubu czy Rodzinne Jubileusze, są uroczystościami, które chciałoby się spędzić w wyjątkowy sposób, w wyjątkowym miejscu, przechowując na długo nie tylko w pamięci, ale i na fotografiach wśród najcenniejszych pamiątek.

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness poprzez swoje stylowe wnętrza, wyrafinowaną kuchnię, naturalny krajobraz  i poczucie kojącej izolacji od zgiełku świata, tworzy w sposób naturalny idealną scenografię dla wszelkich rodzinnych wydarzeń lub uroczystości o prywatnym charakterze. Czy będzie to wieczór dla dwojga, czy też przyjęcie z przepychem - staniemy na wysokości zadania, aby dostarczyć najwyższej jakości usługę, która zachwyci Was i Waszych bliskich.